BOSCH Hammerbohrer SDS Clean Max-8X
Set, 32 x 400 x 650 mm
List price
incl. VAT
/ pce
235.98
exkl. MWST
198.30
€
Your price incl. VAT
/ pce
und inkl. Rabatt
188.78
exkl. MWST
158.64
€
Please log in to be able to use the shopping cart and then complete orders.
Log in| Item no | 5008036.1300 |
|---|---|
| EAN code | 4059952663418 |
| Katalognummer | 7678 3265, 76783265 |
Description
Specifications
| Abmessung Länge | 725mm |
|---|---|
| Abmessung Breite | 100mm |
| Abmessung Höhe | 75mm |
| Arbeitslänge | 400 mm |
| Durchmesser | 32 mm |
| Gesamtlänge | 650 mm |
| Nettogewicht | 2,109kg |
| Spirallänge | 400 mm |
English
Deutsch
Nederlands
