BOSCH Hammerbohrer SDS Clean Max-8X
Set, 28 x 400 x 650 mm
List price
incl. VAT
/ pce
209.39
exkl. MWST
175.96
€
Your price incl. VAT
/ pce
und inkl. Rabatt
167.52
exkl. MWST
140.77
€
Please log in to be able to use the shopping cart and then complete orders.
Log in| Item no | 5008036.0900 |
|---|---|
| EAN code | 4059952663333 |
| Katalognummer | 7678 2865, 76782865 |
Description
Specifications
| Abmessung Länge | 735mm |
|---|---|
| Abmessung Breite | 100mm |
| Abmessung Höhe | 75mm |
| Arbeitslänge | 400 mm |
| Durchmesser | 28 mm |
| Gesamtlänge | 650 mm |
| Nettogewicht | 1,858kg |
| Spirallänge | 400 mm |
English
Deutsch
Nederlands
