BOSCH Hammerbohrer SDS Clean Max-8X
Set, 25 x 400 x 650 mm
List price
incl. VAT
/ pce
192.77
exkl. MWST
161.99
€
Your price incl. VAT
/ pce
und inkl. Rabatt
154.21
exkl. MWST
129.59
€
Please log in to be able to use the shopping cart and then complete orders.
Log in| Item no | 5008036.0700 |
|---|---|
| EAN code | 4059952663272 |
| Katalognummer | 7678 2565, 76782565 |
Description
Specifications
| Abmessung Länge | 730mm |
|---|---|
| Abmessung Breite | 100mm |
| Abmessung Höhe | 75mm |
| Arbeitslänge | 400 mm |
| Durchmesser | 25 mm |
| Gesamtlänge | 650 mm |
| Nettogewicht | 1,653kg |
| Spirallänge | 400 mm |
English
Deutsch
Nederlands
