BOSCH Hammerbohrer SDS Clean Max-8X
Set, 20 x 400 x 650 mm
List price
incl. VAT
/ pce
166.18
exkl. MWST
139.65
€
Your price incl. VAT
/ pce
und inkl. Rabatt
132.95
exkl. MWST
111.72
€
Please log in to be able to use the shopping cart and then complete orders.
Log in| Item no | 5008036.0100 |
|---|---|
| EAN code | 4059952663135 |
| Katalognummer | 7678 2065, 76782065 |
Description
Specifications
| Abmessung Länge | 735mm |
|---|---|
| Abmessung Breite | 100mm |
| Abmessung Höhe | 75mm |
| Arbeitslänge | 400 mm |
| Durchmesser | 20 mm |
| Gesamtlänge | 650 mm |
| Nettogewicht | 1,37kg |
| Spirallänge | 400 mm |
English
Deutsch
Nederlands
