Schwingschleifer,80x133 mm, G 80,10-tlg.
Schwingschleifer,80x133 mm, G 80,10-tlg.
English
Please log in to be able to use the shopping cart and then complete orders.
Log in| Item no | 4502795.0080 |
|---|---|
| EAN code | 4059952540726 |
| Körnung | Set |
|---|---|
| Abmessung | 80 x 133 mm |
| Material | Farbe auf Holz;;Hartholz |
| Breite | 92 mm |
| Lochung | Offenes Netz |
| Gewicht netto | 0,067 kg |
| Länge | 196 mm |
| Höhe | 16 mm |
| Inhalt | 10-teilig |