Bosch Carbide Multiwheel 76x10mm EXPERT
Carbide 76x10 mm
Please log in to be able to use the shopping cart and then complete orders.
Log in| Item no | 4502932.0100 |
|---|---|
| EAN code | 4059952567549 |
| Katalognummer | 0100 0388, 01000388, 0400 1000, 04001000, EW01000388 |
Description
Specifications
| Nettogewicht | 0,047 kg |
|---|---|
| Bohrungs-Ø | 10 mm |
| Bohrungsdurchmesser mm | 10 mm |
| Breite | 96 mm |
| Materialeignung | Hartholz,Holz mit Nägeln,Kunststoff,Gipskartonplatte |
| Höhe | 7 mm |
| Länge | 167 mm |
English
Deutsch
Nederlands
