AEROTEC Kolbenkompressor
Tech 160-24 SILENT
List price
incl. VAT
/ pce
169.90
exkl. MWST
0.00
€
Your price incl. VAT
/ pce
und inkl. Rabatt
169.90
exkl. MWST
142.77
€
Please log in to be able to use the shopping cart and then complete orders.
Log inDescription
Specifications
| Schalldruckpegel (LpA) | 59 dB(A) |
|---|---|
| Schallleistungspegel LwA | 75 dB(A) |
| Füllleistung | 110 l/min |
| Antrieb | 1,1 kW |
| Ansaugleistung | 160 l/min |
| Gewicht netto | 24 kg |
| Höchsdruck | 8 bar |
| Anschlussspannung | 230 V |
| Länge | 605 mm |
| Breite | 290 mm |
| Höhe | 620 mm |
| Netzfrequenz | 50 Hz |
| Behälterinhalt | 24 l |
English
Deutsch
Nederlands
