Abr. cl. belt corund.
100x 620mm K120 VSM
List price
incl. VAT
/ 100 pce
367.92
exkl. MWST
309.18
€
Your price incl. VAT
/ 100 pce
und inkl. Rabatt
275.94
exkl. MWST
231.88
€
Alle Ausführungen
Please log in to be able to use the shopping cart and then complete orders.
Log inDescription
Specifications
| Guss | bedingt geeignet |
|---|---|
| INOX | empfohlen |
| Körnung | K120 |
| Aluminium | bedingt geeignet |
| Abmessung | 100 x 620 mm |
| Breite | 100 mm |
| Stahl | empfohlen |
| Länge | 620 mm |
| Maße | 100x 620 mm |
| Streuart | Korundstreuung (A) |
| Holz | empfohlen |
| NE-Metall | empfohlen |
English
Deutsch
Nederlands
