Abr. cl. belt corund.
75x 533mm K 60 VSM
List price
incl. VAT
/ 100 pce
294.93
exkl. MWST
247.84
€
Your price incl. VAT
/ 100 pce
und inkl. Rabatt
221.20
exkl. MWST
185.88
€
Alle Ausführungen
Please log in to be able to use the shopping cart and then complete orders.
Log inDescription
Specifications
| Guss | bedingt geeignet |
|---|---|
| INOX | empfohlen |
| Körnung | K60 |
| Aluminium | bedingt geeignet |
| Abmessung | 75 x 533 mm |
| Breite | 75 mm |
| Stahl | empfohlen |
| Länge | 533 mm |
| Maße | 75x 533 mm |
| Streuart | Korundstreuung (A) |
| Holz | empfohlen |
| NE-Metall | empfohlen |
English
Deutsch
Nederlands
