Abr. cl. belt circ.cor.
50x1000mm K 40 VSM
List price
incl. VAT
/ 100 pce
369.16
exkl. MWST
310.22
€
Your price incl. VAT
/ 100 pce
und inkl. Rabatt
276.87
exkl. MWST
232.66
€
Alle Ausführungen
Please log in to be able to use the shopping cart and then complete orders.
Log inDescription
Specifications
| INOX | empfohlen |
|---|---|
| Körnung | K40 |
| Abmessung | 50 x 1000 mm |
| Breite | 50 mm |
| Stahl | bedingt geeignet |
| Länge | 1000 mm |
| Maße | 50x 1000 mm |
| Streuart | Zirkonkorundstreuung (ZA) |
| Holz | bedingt geeignet |
| NE-Metall | bedingt geeignet |
English
Deutsch
Nederlands
