3 STICHSAEGEBLAETTER T 101 D
List price
incl. VAT
/ pce
6.15
exkl. MWST
5.17
€
Your price incl. VAT
/ pce
und inkl. Rabatt
4.93
exkl. MWST
4.14
€
Please log in to be able to use the shopping cart and then complete orders.
Log inDescription
Specifications
| Werkstoff | HCS |
|---|---|
| Zahnteilung | 4.0-5.2 |
| Volumen | 0,019 dm3 |
| Material | Weichholz ,Sperrholz |
| Nettogewicht | 0,024 kg |
| Abmessung Breite | 55 mm |
| Abmessung Höhe | 2 mm |
| Abmessung Länge | 170 mm |
English
Deutsch
Nederlands
