NTN Nadel-Axialkugellager
NKX60
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
122,74
exkl. MWST
103,14
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
98,19
exkl. MWST
82,51
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800242.0170 |
|---|---|
| EAN-code | 4547359126495 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 60 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 85 mm |
| Breite | 40 mm |
| Gewicht | 0,49 kg |
| Käfig | Stahlblechkäfig |
| Temperaturbereich | -20 bis +120 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Material | Standard-Wälzlagerstahl |
| Wirkrichtung | einseitig wirkend |
| Schmierung | für Fett- oder Ölschmierung |
Nederlands
Deutsch
English
