NTN Nadel-Axialkugellager
NKX17 T2Z
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
33,70
exkl. MWST
28,32
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
26,97
exkl. MWST
22,66
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800242.0040 |
|---|---|
| EAN-code | 4547359126143 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 17 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 26 mm |
| Breite | 25 mm |
| Gewicht | 0,061 kg |
| Käfig | Polyamidkäfig |
| Temperaturbereich | -20 bis +120 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Material | Standard-Wälzlagerstahl |
| Wirkrichtung | einseitig wirkend |
| Schmierung | für Fettschmierung |
Nederlands
Deutsch
English
