NTN Nadel-Axialkugellager
NKX15 T2
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
30,56
exkl. MWST
25,68
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
24,44
exkl. MWST
20,54
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800242.0020 |
|---|---|
| EAN-code | 4547359126082 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 15 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 24 mm |
| Breite | 23 mm |
| Gewicht | 0,052 kg |
| Käfig | Polyamidkäfig |
| Temperaturbereich | -20 bis +120 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Material | Standard-Wälzlagerstahl |
| Wirkrichtung | einseitig wirkend |
| Schmierung | für Fett- oder Ölschmierung |
Nederlands
Deutsch
English
