ZEN Nadel-Axialkugellager
NKX20-Z
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
41,29
exkl. MWST
34,70
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
33,03
exkl. MWST
27,76
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800243.0020 |
|---|
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 20 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 30 mm |
| Breite | 30 mm |
| Gewicht | 0,09 kg |
| Käfig | Stahlblechkäfig |
| Temperaturbereich | -20 bis +120 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Material | Standard-Wälzlagerstahl |
| Wirkrichtung | einseitig wirkend |
| Schmierung | für Fettschmierung |
Nederlands
Deutsch
English
