NTN Nadel-Axialkugellager
NKX25
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
40,89
exkl. MWST
34,36
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
32,71
exkl. MWST
27,49
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800242.0060 |
|---|---|
| EAN-code | 4547359126228 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 25 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 42 mm |
| Breite | 30 mm |
| Gewicht | 0,142 kg |
| Käfig | Stahlblechkäfig |
| Temperaturbereich | -20 bis +120 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Material | Standard-Wälzlagerstahl |
| Wirkrichtung | einseitig wirkend |
| Schmierung | für Fett- oder Ölschmierung |
Nederlands
Deutsch
English
