NKE Nadel-Axialkugellager
NKX45
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
53,07
exkl. MWST
44,60
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
42,46
exkl. MWST
35,68
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800241.0170 |
|---|---|
| EAN-code | 9008745720079 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 45 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 58 mm |
| Breite | 32 mm |
| Gewicht | 0,252 kg |
| Temperaturbereich | -20 bis +120 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Material | Standard-Wälzlagerstahl |
| Wirkrichtung | einseitig wirkend |
Nederlands
Deutsch
English
