NKE Nadel-Axialkugellager
NKX12-Z
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
22,71
exkl. MWST
19,08
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
18,16
exkl. MWST
15,26
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800241.0030 |
|---|---|
| EAN-code | 9008745719929 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 12 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 21 mm |
| Breite | 23 mm |
| Gewicht | 0,038 kg |
| Temperaturbereich | -20 bis +120 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Material | Standard-Wälzlagerstahl |
| Wirkrichtung | einseitig wirkend |
Nederlands
Deutsch
English
