NKE Nadel-Axialkugellager
NKX12
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
20,83
exkl. MWST
17,50
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
16,66
exkl. MWST
14,00
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800241.0020 |
|---|---|
| EAN-code | 9008745719912 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 12 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 21 mm |
| Breite | 23 mm |
| Gewicht | 0,038 kg |
| Temperaturbereich | -20 bis +120 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Material | Standard-Wälzlagerstahl |
| Wirkrichtung | einseitig wirkend |
Nederlands
Deutsch
English
