ZEN Nadel-Axialkugellager
NKX35-Z
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
54,07
exkl. MWST
45,44
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
43,26
exkl. MWST
36,35
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800243.0030 |
|---|
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 35 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 47 mm |
| Breite | 30 mm |
| Gewicht | 0,162 kg |
| Käfig | Stahlblechkäfig |
| Temperaturbereich | -20 bis +120 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Material | Standard-Wälzlagerstahl |
| Wirkrichtung | einseitig wirkend |
| Schmierung | für Fettschmierung |
Nederlands
Deutsch
English
