Spiraalboor DIN341 HSS geslepen type N s
chacht MK 45mm FORMAT
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
729,12
exkl. MWST
612,71
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
561,43
exkl. MWST
471,79
€
Alle Ausführungen
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Specificaties
| Durchmesser | 45,0 mm |
|---|---|
| DIN | DIN 341 |
| Ø h8 | 45,0 mm |
| F | 0,630 mm/U |
| MK | 4 |
| Gusseisenwerkstoffe | 22 |
| Gesamtlänge | 447 mm |
| Länge | 447,00 mm |
| Spirallänge | 298 mm |
| Stähle bis 850 N/mm² | 22 |
Nederlands
Deutsch
English
