Spiraalboor DIN341 HSS geslepen type N s
chacht MK 37mm FORMAT
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
407,04
exkl. MWST
342,05
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
313,42
exkl. MWST
263,38
€
Alle Ausführungen
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Specificaties
| Durchmesser | 37,0 mm |
|---|---|
| DIN | DIN 341 |
| Ø h8 | 37,0 mm |
| F | 0,500 mm/U |
| MK | 4 |
| Gusseisenwerkstoffe | 22 |
| Gesamtlänge | 416 mm |
| Länge | 416,00 mm |
| Spirallänge | 267 mm |
| Stähle bis 850 N/mm² | 22 |
Nederlands
Deutsch
English
