Spiraalboor DIN341 HSS geslepen type N s
chacht MK 32mm FORMAT
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
257,30
exkl. MWST
216,22
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
198,12
exkl. MWST
166,49
€
Alle Ausführungen
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Specificaties
| Durchmesser | 32,0 mm |
|---|---|
| DIN | DIN 341 |
| Ø h8 | 32,0 mm |
| F | 0,500 mm/U |
| MK | 4 |
| Gusseisenwerkstoffe | 22 |
| Gesamtlänge | 397 mm |
| Länge | 397,00 mm |
| Spirallänge | 248 mm |
| Stähle bis 850 N/mm² | 22 |
Nederlands
Deutsch
English
