Spiraalboor DIN341 HSS geslepen type N s
chacht MK 28mm FORMAT
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
160,44
exkl. MWST
134,82
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
123,53
exkl. MWST
103,81
€
Alle Ausführungen
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Specificaties
| Durchmesser | 28,0 mm |
|---|---|
| DIN | DIN 341 |
| Ø h8 | 28,0 mm |
| F | 0,400 mm/U |
| MK | 3 |
| Gusseisenwerkstoffe | 22 |
| Gesamtlänge | 343 mm |
| Länge | 343,00 mm |
| Spirallänge | 222 mm |
| Stähle bis 850 N/mm² | 22 |
Nederlands
Deutsch
English
