Spiraalboor DIN341 HSS geslepen type N s
chacht MK 23mm FORMAT
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
94,34
exkl. MWST
79,28
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
72,65
exkl. MWST
61,05
€
Alle Ausführungen
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Specificaties
| Durchmesser | 23,0 mm |
|---|---|
| DIN | DIN 341 |
| Ø h8 | 23,0 mm |
| F | 0,400 mm/U |
| MK | 2 |
| Gusseisenwerkstoffe | 22 |
| Gesamtlänge | 296 mm |
| Länge | 296,00 mm |
| Spirallänge | 198 mm |
| Stähle bis 850 N/mm² | 22 |
Nederlands
Deutsch
English
