Spiraalboor DIN341 HSS geslepen type N s
chacht MK 20mm FORMAT
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
73,24
exkl. MWST
61,55
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
56,39
exkl. MWST
47,39
€
Alle Ausführungen
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Specificaties
| Durchmesser | 20,0 mm |
|---|---|
| DIN | DIN 341 |
| Ø h8 | 20,0 mm |
| F | 0,315 mm/U |
| MK | 2 |
| Gusseisenwerkstoffe | 22 |
| Gesamtlänge | 275 mm |
| Länge | 275,00 mm |
| Spirallänge | 177 mm |
| Stähle bis 850 N/mm² | 22 |
Nederlands
Deutsch
English
