Spiraalboor DIN341 HSS geslepen type N s
chacht MK 14mm FORMAT
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
39,03
exkl. MWST
32,80
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
30,06
exkl. MWST
25,26
€
Alle Ausführungen
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Specificaties
| Durchmesser | 14,0 mm |
|---|---|
| DIN | DIN 341 |
| Ø h8 | 14,0 mm |
| F | 0,250 mm/U |
| MK | 1 |
| Gusseisenwerkstoffe | 22 |
| Gesamtlänge | 223 mm |
| Länge | 223,00 mm |
| Spirallänge | 142 mm |
| Stähle bis 850 N/mm² | 22 |
Nederlands
Deutsch
English
