Spiraalboor DIN341 HSS geslepen type N s
chacht MK 11,50mm FORMAT
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
34,08
exkl. MWST
28,64
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
26,24
exkl. MWST
22,05
€
Alle Ausführungen
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Specificaties
| Durchmesser | 11,5 mm |
|---|---|
| DIN | DIN 341 |
| Ø h8 | 11,5 mm |
| F | 0,200 mm/U |
| MK | 1 |
| Gusseisenwerkstoffe | 22 |
| Gesamtlänge | 206 mm |
| Länge | 206,00 mm |
| Spirallänge | 125 mm |
| Stähle bis 850 N/mm² | 22 |
Nederlands
Deutsch
English
