Spiraalboor DIN341 HSS geslepen type N s
chacht MK 10,50mm FORMAT
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
33,36
exkl. MWST
28,03
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
25,68
exkl. MWST
21,58
€
Alle Ausführungen
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Specificaties
| Durchmesser | 10,5 mm |
|---|---|
| DIN | DIN 341 |
| Ø h8 | 10,5 mm |
| F | 0,200 mm/U |
| MK | 1 |
| Gusseisenwerkstoffe | 22 |
| Gesamtlänge | 197 mm |
| Länge | 197,00 mm |
| Spirallänge | 116 mm |
| Stähle bis 850 N/mm² | 22 |
Nederlands
Deutsch
English
