Schachtfrees kort FN VHM type W schacht
HB Z2 25grad. 10mm FORMAT
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
48,23
exkl. MWST
40,53
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
41,–
exkl. MWST
34,45
€
Alle Ausführungen
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Specificaties
| Durchmesser | 10,00 mm |
|---|---|
| Al, Al- und Mg-Leg. | 163 |
| Typ | Typ W |
| Schneidenlänge l2 | 66 mm |
| Schneidstoff | VHM |
| Zähnezahl | 10 mm |
| DIN | DIN6535-HA |
| Schaft | 11 mm |
| fz | 0,164 mm |
Nederlands
Deutsch
English
