Schachtfrees kort DIN844 vorm B HSSCo8 1
2mm FORMAT
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
30,98
exkl. MWST
26,03
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
26,33
exkl. MWST
22,13
€
Alle Ausführungen
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Specificaties
| Durchmesser | 12,00 mm |
|---|---|
| Stähle bis 850 N/mm² | 30 |
| Stähle bis 1000 N/mm² | 25 |
| Stähle bis 1400 N/mm² | 15 |
| Al, Al- und Mg-Leg. | 100 |
| Typ | Typ W |
| Schneidenlänge l2 | 83 mm |
| Schneidstoff | HSSE |
| Zähnezahl | 12 mm |
| DIN | DIN 844-K |
| Schaft | 26 mm |
| fz | 0,057 mm |
Nederlands
Deutsch
English
