Ratiofrees lang DIN6527 VHM type ALU sch
acht HB Z4 16mm GÜHRING
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
256,45
exkl. MWST
215,50
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
192,33
exkl. MWST
161,62
€
Alle Ausführungen
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Specificaties
| Durchmesser | 16,00 mm |
|---|---|
| Al, Al- und Mg-Leg. | 520 |
| Kupfer, Messing, Bronzen | 130 |
| Typ | Typ W |
| Schaft-Ø d2 = h6 | 16 mm |
| Schneidenlänge l2 | 92 mm |
| Schneidstoff | VHM |
| Zähnezahl | 16 mm |
| DIN | DIN 6527-L |
| Schaft | 32 mm |
| fz | 0,088 mm |
Nederlands
Deutsch
English
