NKE Nadel-Axialkugellager
NKX25-Z
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
35,39
exkl. MWST
29,74
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
28,31
exkl. MWST
23,79
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800241.0110 |
|---|---|
| EAN-code | 9008745720000 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 25 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 37 mm |
| Breite | 30 mm |
| Gewicht | 0,125 kg |
| Temperaturbereich | -20 bis +120 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Material | Standard-Wälzlagerstahl |
| Wirkrichtung | einseitig wirkend |
Nederlands
Deutsch
English
