NKE Nadel-Axialkugellager
NKX10-TVP
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
18,42
exkl. MWST
15,48
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
14,73
exkl. MWST
12,38
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800241.0010 |
|---|---|
| EAN-code | 9008745719905 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 50 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 62 mm |
| Breite | 35 mm |
| Gewicht | 0,268 kg |
| Temperaturbereich | -20 bis +120 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Material | Standard-Wälzlagerstahl |
| Wirkrichtung | einseitig wirkend |
Nederlands
Deutsch
English
