METALLKRAFT manuelle Schwenkbiegemasch.
HSBM 1050-15 HSG
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
6.176,10
exkl. MWST
5.190,00
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
6.176,10
exkl. MWST
5.190,00
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Produktbeschreibung:
Specificaties
| Arbeitsbreite | 1050 mm |
|---|---|
| Gewicht | 280 kg |
| Breite | 750 mm |
| Höhe | 1515 mm |
| Länge | 1300 mm |
| Segmentaufteilung | 100-100-100-100-100-100-100-70-60-50-40-30-100 mm |
| Biegeleistung Aluminium | 2,2 mm |
| Biegeleistung 400 N/mm² | 1,5 mm |
| Biegeleistung VA-Stahl | 1,0 mm |
Nederlands
Deutsch
English
