COROMANT CoroMill Plura VHM-Schaftfräser
RA216.24-4850DAK36P1620
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
850,85
exkl. MWST
715,00
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
765,77
exkl. MWST
643,50
€
Alle Ausführungen
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Produktbeschreibung
Specificaties
| Schneidenlänge | 57,15 mm |
|---|---|
| Anzahl Schneiden | 4 |
| ISO-Bezeichnung | COROMANT |
| Schaftdurchmesser | h6 |
| Nutzlänge | 57,15 mm |
| Gewicht | 0,467 kg |
| Kühlschmierstoffeintritt | 0: ohne Kühlmittel |
| Schneidendurchmesser | 19,05 mm |
| Aufnahmedurchmesser | 19,05 mm |
| Drallwinkel | 50 ° |
| Funktionslänge | 127 mm |
| Eintauchwinkel | 5 ° |
| Drehzahl max. | 80000 1/min |
| Zentrumschneidfähigkeit | ja |
| Seitenspanwinkel | 10,5 ° |
| Rückspanwinkel | 13,5 ° |
| Max. Nachschleifvorgänge | 4 |
Nederlands
Deutsch
English
