COROMANT CoroMill Plura VHM-Schaftfräser
R216.34-20030-BC38B1620
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
730,66
exkl. MWST
614,00
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
657,59
exkl. MWST
552,60
€
Alle Ausführungen
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Specificaties
| Schneidenlänge | 38 mm |
|---|---|
| Nutzlänge | 38 mm |
| Gewicht | 0.415 kg |
| Bruttogewicht | 0.416 kg |
| Kühlschmierstoffeintritt | 0: ohne Kühlmittel |
| Schneidendurchmesser | 20 mm |
| Aufnahmedurchmesser | 20 mm |
| Drallwinkel | 30 ° |
| Funktionslänge | 104 mm |
| Eintauchwinkel | 5 ° |
| Drehzahl max. | 80000 1/min |
| Schafttoleranz | h6 |
Nederlands
Deutsch
English
