COROMANT CoroMill Plura VHM-Schaftfräser
R216.34-18040-BC32K1640
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
634,27
exkl. MWST
533,00
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
570,84
exkl. MWST
479,70
€
Alle Ausführungen
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Specificaties
| Schneidenlänge | 32 mm |
|---|---|
| Nutzlänge | 32 mm |
| Gewicht | 0.3 kg |
| Bruttogewicht | 0.305 kg |
| Kühlschmierstoffeintritt | 0: ohne Kühlmittel |
| Schneidendurchmesser | 18 mm |
| Aufnahmedurchmesser | 18 mm |
| Drallwinkel | 40 ° |
| Funktionslänge | 92 mm |
| Eintauchwinkel | 5 ° |
| Drehzahl max. | 80000 1/min |
| Schafttoleranz | h6 |
Nederlands
Deutsch
English
