COROMANT CoroMill Plura VHM-Schaftfräser
R216.34-16040-BC32K1640
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
497,42
exkl. MWST
418,00
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
447,68
exkl. MWST
376,20
€
Alle Ausführungen
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Specificaties
| Schneidenlänge | 32 mm |
|---|---|
| Nutzlänge | 32 mm |
| Gewicht | 0.244 kg |
| Bruttogewicht | 0.366 kg |
| Kühlschmierstoffeintritt | 0: ohne Kühlmittel |
| Schneidendurchmesser | 16 mm |
| Aufnahmedurchmesser | 16 mm |
| Drallwinkel | 40 ° |
| Funktionslänge | 92 mm |
| Eintauchwinkel | 5 ° |
| Drehzahl max. | 80000 1/min |
| Schafttoleranz | h6 |
Nederlands
Deutsch
English
