COROMANT CoroMill Plura VHM-Schaftfräser
R216.34-12030-BC26B1620
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
291,55
exkl. MWST
245,00
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
262,40
exkl. MWST
220,50
€
Alle Ausführungen
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Specificaties
| Schneidenlänge | 26 mm |
|---|---|
| Nutzlänge | 26 mm |
| Gewicht | 0.129 kg |
| Bruttogewicht | 0.142 kg |
| Kühlschmierstoffeintritt | 0: ohne Kühlmittel |
| Schneidendurchmesser | 12 mm |
| Aufnahmedurchmesser | 12 mm |
| Drallwinkel | 30 ° |
| Funktionslänge | 83 mm |
| Eintauchwinkel | 5 ° |
| Drehzahl max. | 80000 1/min |
| Schafttoleranz | h6 |
Nederlands
Deutsch
English
