COROMANT CoroMill Plura VHM-Schaftfräser
R216.34-10050-AK22P1620
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
252,28
exkl. MWST
212,00
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
227,05
exkl. MWST
190,80
€
Alle Ausführungen
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Specificaties
| Schneidenlänge | 22 mm |
|---|---|
| Nutzlänge | 22 mm |
| Gewicht | 117 g |
| Bruttogewicht | 117.3 g |
| Kühlschmierstoffeintritt | 0: ohne Kühlmittel |
| Schneidendurchmesser | 10 mm |
| Aufnahmedurchmesser | 10 mm |
| Drallwinkel | 50 ° |
| Funktionslänge | 100 mm |
| Eintauchwinkel | 5 ° |
| Drehzahl max. | 80000 1/min |
| Schafttoleranz | h6 |
Nederlands
Deutsch
English
