COROMANT CoroMill Plura VHM-Schaftfräser
R216.34-10040-BC22K1640
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
253,47
exkl. MWST
213,00
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
228,12
exkl. MWST
191,70
€
Alle Ausführungen
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Specificaties
| Schneidenlänge | 22 mm |
|---|---|
| Nutzlänge | 22 mm |
| Gewicht | 0.083 kg |
| Bruttogewicht | 0.083 kg |
| Kühlschmierstoffeintritt | 0: ohne Kühlmittel |
| Schneidendurchmesser | 10 mm |
| Aufnahmedurchmesser | 10 mm |
| Drallwinkel | 40 ° |
| Funktionslänge | 72 mm |
| Eintauchwinkel | 5 ° |
| Drehzahl max. | 80000 1/min |
| Schafttoleranz | h6 |
Nederlands
Deutsch
English
