COROMANT CoroMill Plura VHM-Schaftfräser
R216.33-25040-AJ25UH10F
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
931,77
exkl. MWST
783,00
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
838,59
exkl. MWST
704,70
€
Alle Ausführungen
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Specificaties
| Schneidenlänge | 25 mm |
|---|---|
| Nutzlänge | 75 mm |
| Gewicht | 837 g |
| Bruttogewicht | 837 g |
| Kühlschmierstoffeintritt | 0: ohne Kühlmittel |
| Schneidendurchmesser | 25 mm |
| Aufnahmedurchmesser | 25 mm |
| Hals-Ø ca. | 23.75 mm |
| Drallwinkel | 40 ° |
| Funktionslänge | 135 mm |
| Eintauchwinkel | 15 ° |
| Drehzahl max. | 80000 1/min |
| Schafttoleranz | h6 |
Nederlands
Deutsch
English
