COROMANT CoroMill Plura VHM-Schaftfräser
R216.33-20040-AJ20UH10F
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
698,53
exkl. MWST
587,00
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
628,68
exkl. MWST
528,30
€
Alle Ausführungen
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Specificaties
| Schneidenlänge | 20 mm |
|---|---|
| Nutzlänge | 70 mm |
| Gewicht | 0.515 kg |
| Bruttogewicht | 0.515 kg |
| Kühlschmierstoffeintritt | 0: ohne Kühlmittel |
| Schneidendurchmesser | 20 mm |
| Aufnahmedurchmesser | 20 mm |
| Hals-Ø ca. | 19 mm |
| Drallwinkel | 40 ° |
| Funktionslänge | 125 mm |
| Eintauchwinkel | 15 ° |
| Drehzahl max. | 80000 1/min |
| Schafttoleranz | h6 |
Nederlands
Deutsch
English
