COROMANT CoroMill Plura VHM-Schaftfräser
R216.33-08040-AC19UH10F
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
141,61
exkl. MWST
119,00
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
127,45
exkl. MWST
107,10
€
Alle Ausführungen
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Specificaties
| Schneidenlänge | 19 mm |
|---|---|
| Nutzlänge | 19 mm |
| Gewicht | 0.048 kg |
| Bruttogewicht | 0.048 kg |
| Kühlschmierstoffeintritt | 0: ohne Kühlmittel |
| Schneidendurchmesser | 8 mm |
| Aufnahmedurchmesser | 8 mm |
| Drallwinkel | 40 ° |
| Funktionslänge | 63 mm |
| Eintauchwinkel | 15 ° |
| Drehzahl max. | 80000 1/min |
| Schafttoleranz | h5 |
Nederlands
Deutsch
English
