COROMANT CoroMill Plura VHM-Schaftfräser
R216.33-06030-BS07K1640
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
121,38
exkl. MWST
102,00
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
109,24
exkl. MWST
91,80
€
Alle Ausführungen
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Specificaties
| Schneidenlänge | 7 mm |
|---|---|
| Nutzlänge | 7 mm |
| Gewicht | 30 g |
| Bruttogewicht | 30 g |
| Kühlschmierstoffeintritt | 0: ohne Kühlmittel |
| Schneidendurchmesser | 6 mm |
| Aufnahmedurchmesser | 6 mm |
| Drallwinkel | 30 ° |
| Funktionslänge | 54 mm |
| Eintauchwinkel | 8 ° |
| Drehzahl max. | 80000 1/min |
| Schafttoleranz | h6 |
Nederlands
Deutsch
English
