COROMANT CoroMill Plura VHM-Schaftfräser
R216.32-00530-AE05G1620
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
102,46
exkl. MWST
86,10
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
92,21
exkl. MWST
77,49
€
Alle Ausführungen
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Specificaties
| Schneidenlänge | 0.5 mm |
|---|---|
| Nutzlänge | 1.2 mm |
| Gewicht | 0.028 kg |
| Bruttogewicht | 0.03 kg |
| Körperdurchmesser 1 | 1.4 mm/8.4 mm |
| Körperkegeleinstellwinkel BHTA1 | 10 ° |
| Kühlschmierstoffeintritt | 0: ohne Kühlmittel |
| Schneidendurchmesser | 0.5 mm |
| Aufnahmedurchmesser | 6 mm |
| Hals-Ø ca. | 0.46 mm |
| Drallwinkel | 30 ° |
| Körperdurchmesser 2 | 0.46 mm |
| Funktionslänge | 54 mm |
| Eintauchwinkel | 5 ° |
| Drehzahl max. | 80000 1/min |
| Schafttoleranz | h6 |
Nederlands
Deutsch
English
