COROMANT CoroMill Plura VHM-Schaftfräser
R216.24-06050CAK13P1620
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
172,55
exkl. MWST
145,00
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
155,30
exkl. MWST
130,50
€
Alle Ausführungen
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Produktbeschreibung
Specificaties
| Schneidenlänge | 13 mm |
|---|---|
| Anzahl Schneiden | 4 |
| ISO-Bezeichnung | COROMANT |
| Schaftdurchmesser | h6 |
| Nutzlänge | 13 mm |
| Gewicht | 0,035 kg |
| Kühlschmierstoffeintritt | 0: ohne Kühlmittel |
| Schneidendurchmesser | 6 mm |
| Aufnahmedurchmesser | 6 mm |
| Drallwinkel | 50 ° |
| Funktionslänge | 65 mm |
| Eintauchwinkel | 5 ° |
| Drehzahl max. | 80000 1/min |
| Zentrumschneidfähigkeit | ja |
| Seitenspanwinkel | 10,5 ° |
| Rückspanwinkel | 13,5 ° |
| Max. Nachschleifvorgänge | 0 |
Nederlands
Deutsch
English
