COROMANT CoroMill Plura VHM-Schaftfräser
R215.34-04050-AC11H1610
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
129,71
exkl. MWST
109,00
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
116,74
exkl. MWST
98,10
€
Alle Ausführungen
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Specificaties
| Schneidenlänge | 11 mm |
|---|---|
| Nutzlänge | 11 mm |
| Gewicht | 0.03 kg |
| Bruttogewicht | 0.03 kg |
| Körperdurchmesser 1 | 17 mm |
| Körperkegeleinstellwinkel BHTA1 | 30 ° |
| Kühlschmierstoffeintritt | 0: ohne Kühlmittel |
| Schneidendurchmesser | 4 mm |
| Aufnahmedurchmesser | 6 mm |
| Drallwinkel | 50 ° |
| Körperdurchmesser 2 | 4 mm |
| Funktionslänge | 57 mm |
| Eintauchwinkel | 2 ° |
| Drehzahl max. | 80000 1/min |
| Schafttoleranz | h6 |
Nederlands
Deutsch
English
