COROMANT CoroMill Plura VHM-Schaftfräser
zum Besäumen 2P460-1588-OAO10M
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
873,46
exkl. MWST
734,00
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
786,11
exkl. MWST
660,60
€
Alle Ausführungen
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Produktbeschreibung
Specificaties
| Schneidenlänge | 38,1 mm |
|---|---|
| Anzahl Schneiden | 6 |
| Schaftdurchmesser | h6 |
| Gewicht | 0,238 kg |
| Kühlschmierstoffeintritt | 0: ohne Kühlmittel |
| Schneidendurchmesser | 15,88 mm |
| Aufnahmedurchmesser | 15,875 mm |
| Drallwinkel | 40 ° |
| Funktionslänge | 101,6 mm |
| Eintauchwinkel | 5 ° |
| Drehzahl max. | 24000 1/min |
| Zentrumschneidfähigkeit | ja |
| Seitenspanwinkel | 5 ° |
| Rückspanwinkel | 40 ° |
| Max. Nachschleifvorgänge | 0 |
Nederlands
Deutsch
English
